Nasi autorzy

Krzysztof Paisert

Krzysztof Paisert

Absolwent UAM, który wciąż ma nadzieję na podbój Doliny Krzemowej. PR, marketing i nowe technologie to jego ulubione zagadnienia. Miłośnik filmów bardzo dobrych i bardzo złych oraz muzyki wszelkiej maści. Zapalony poszukiwacz, który często gubi się na YT.

Karolina Mikołajczyk

Karolina Mikołajczyk

Creative manager z 6-letnim doświadczeniem w branży medialnej. W przeszłości redaktorka działu kultury, PR manager oraz animatorka czasu wolnego. Z wykształcenia dziennikarka i archeolog. Interesuje się dalekimi podróżami, dawnymi czasami i bliskimi ludźmi.

Daniel Woźniak

Daniel Woźniak

Z zawodu content manager, z wykształcenia dziennikarz i filozof, z zamiłowania gitarzysta. Na swoim bucket list ma jeszcze robienie zdjęć, kręcenie filmów i zwiedzenie świata. A, że czasu ubywa, to wykorzystuje każdy dzień by być choć o krok bliżej celu.

Karol Troszyński

Karol Troszyński

Junior Creative Manager. W Skivak wyznaje zasadę, że wszystko jest contentem, a wszystko pozostałe – jest. Realizując marketingowe strategie pamięta o szczegółach, do których chętnie wplata dyskretną grę słów.

Łukasz Mikołajczak

Łukasz Mikołajczak

Miłośnik triathlonowych żywiołów, wielbiciel kuchni włoskiej i nurkowania oraz przyjaciel Bachusa. Doktor, ale nie lekarz, choć też lubi pomagać innym. Zawodowo pasjonat komunikacji – w każdej formie.

Ola Andruszko

Ola Andruszko

Specjalistka od contentu internetowego, czasami od kreacji. Zawodowo rzucona w objęcia branży farmaceutycznej. W pracy zgłębia tajniki marketingu internetowego, prywatnie lubi wybrać się do kina! Marzy o podróży na Śląsk.

Ewa Guzek

Ewa Guzek

W Skivaku na co dzień zajmuje się redagowaniem gazet, a także koordynacją wydawnictw reklamowych takich jak foldery, katalogi, ulotki czy bilbordy. Ewa tworzy także niesamowity marketing content on-line.

Agata Szulc

Agata Szulc

Ukończyła kulturoznawstwo na UAM oraz grafikę projektową na łódzkiej ASP. W Skivak projektuje magazyny FMCG, np. Tesco Magazyn, wydawany w czterech krajach. Miłośniczka city breaków. Kolekcjonerka designerskiej zastawy stołowej.

Weronika Borkowska

Weronika Borkowska

Junior Project Manager. W Skivaku prowadzi magazyn dla sieci sklepów Stokrotka, zajmuje się również contentem internetowym. Prywatnie najbardziej interesuje się literaturą, piłką nożną i kinem. Fanka hummusu. Posiadaczka kota.

Sylwia Włodarczyk

Sylwia Włodarczyk

Client Service Director. W Skivaku odpowiada za proces wydawniczy i rozwój projektów. Prywatnie interesuje się urządzaniem wnętrz i renowacją starych mebli. Mama 2-letniego Tymona.

Miłosz Spławski

Miłosz Spławski

Na co dzień student Politechniki Poznańskiej. Zdobytą wiedzę łączy z praktyką tworząc kampanie digitalowe oraz administruje kreację nowych sklepów internetowych. 

Ewa Cieślik

Ewa Cieślik

Projekt manager kilku projektów, m.in. Tesco Magazyn czy Pestka Magazyn – poznańskiej galerii handlowej. Absolwentka historii sztuki UAM w Poznaniu, która dzięki wykształceniu potrafi spojrzeć nieszablonowo na zawodowe wyzwania. Pasjonatka dobrej kuchni, pisząca recenzje z wizyt w restauracjach. 

Alicja Glapan

Alicja Glapan

W Skivaku zajmuje się prowadzeniem projektów video i contentem Internetowym. Jest absolwentką UAM w Poznaniu na kierunkach dziennikarstwo specjalność Nowe Media. Interesuje się produkcją filmową, a także technikami montażu filmowego. Z zamiłowania dokumentalistka. W wolnych chwilach lubi słuchać płyt winylowych.

Iga Wojciechowska

Iga Wojciechowska

Projekt manager magazynów Tesco, wydawanych w czterech europejskich krajach i wielbicielka słowa pisanego. Po godzinach fanka podróży, wytrawnego wina oraz tańca współczesnego. Uważa, że wypoczynek to tylko ten z plecakiem i na łonie natury. Lubi narty, kino hiszpańskie i ładne rzeczy.